Γ’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ (Α’ ΦΑΣΗ)

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019 – 2020

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
16/2/2020 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ο ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ(Β) 43 – 62
23/2/2020 14:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 74 – 39
22/2/2020 16:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) 65 – 35

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
8/3/2020 13:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ    – Α.Ο ΦΙΛΟΘΕΗΣ 50 – 59
7/3/2020 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ 64 – 46
8/3/2020 15:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ(Β) – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ 64 – 57

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
14/3/2020 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ο ΦΙΛΟΘΕΗΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)
15/3/2020 15:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ
15/3/2020 13:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ(Β) – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
22/3/2020 15:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Ο ΦΙΛΟΘΕΗΣ
22/3/2020 15:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣΣΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ – ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ(Β)
21/3/2020 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
29/3/2020 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ο ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ
29/3/2020 13:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ(Β) – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)
29/3/2020 15:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

 

B’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
5/4/2020 15:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ(Β) – Α.Ο ΦΙΛΟΘΕΗΣ
5/4/2020 13:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ
4/4/2020 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
12/4/2020 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ο ΦΙΛΟΘΕΗΣ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
12/4/2020 15:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)
12/4/2020 15:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ(Β)

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
26/4/2020 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Ο ΦΙΛΟΘΕΗΣ
26/4/2020 15:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ
26/4/2020 15:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ(Β)

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
3/5/2020 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ο ΦΙΛΟΘΕΗΣ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ
3/5/2020 13:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ(Β) – ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ
3/5/2020 15:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β)

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
10/5/2020 15:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ – Α.Ο ΦΙΛΟΘΕΗΣ
9/5/2020 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – ΑΓΟ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ(Β)
10/5/2020 15:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

Σύστημα Διεξαγωγής : Η πρώτη βαθμολογικά ομάδα του ομίλου ανέρχεται στην Β’ Κατηγορία Ανδρών.