Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ B’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – B’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2020 – 2021

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
14/11/2020 15:00 ΚΛ. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ
24/10/2020 17:30 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ αναβλήθηκε
25/10/2020 16:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΑΡΓΑ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ 84 – 20
Ρεπώ : Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
1/11/2020 15:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
1/11/2020 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ – Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ αναβλήθηκε
1/11/2020 14:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ αναβλήθηκε
Ρεπώ: Α.Ο. ΠΑΡΓΑ  

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
8/11/2020 14:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ -Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ
7/11/2020 15:00 ΚΛ. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ
7/11/2020 17:30 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ- Α.Ο. ΠΑΡΓΑ
Ρεπώ: Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ  

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
22/11/2020 14:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
22/11/2020 16:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΑΡΓΑ – Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ
22/11/2020 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ
Ρεπώ: ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ  

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
29/11/2020 14:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΓΑ
28/11/2020 15:00 ΚΛ. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
29/11/2020 15:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ
Ρεπώ: Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ  

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
5/12/2020 17:30 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
6/12/2020 16:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΑΡΓΑ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ
6/12/2020 14:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ – Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ
Ρεπώ: Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ  

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
13/12/2020 14:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ
13/12/2020 15:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
13/12/2020 14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΓΑ
Ρεπώ: ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ  

 

 

B’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
10/1/2021 15:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ
9ή10/1/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
10/1/2021 14:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ – Α.Ο. ΠΑΡΓΑ
Ρεπώ: Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
17/1/2021 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ
16/1/2021 15:00 ΚΛ. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ – Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ
16/1/2021 17:30 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ
Ρεπώ: Α.Ο. ΠΑΡΓΑ  

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
23ή24/1/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
24/1/2021 14:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ – Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ
24/1/2021 16:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΑΡΓΑ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Ρεπώ: Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ  

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
31/1/2021 14:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ
30/1/2021 15:00 ΚΛ. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΓΑ
31/1/2021 15:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ
Ρεπώ: ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ  

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
14/2/2021 16:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΑΡΓΑ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
13/2/2021 17:30 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ
14/2/2021 14:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ
Ρεπώ: Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ  

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
21/2/2021 14:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
21/2/2021 15:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΓΑ
20ή21/2/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ
Ρεπώ: Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ  

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
27/2/2021 15:00 ΚΛ. ΚΑΛΠΑΚΙΟΥ Α.Ο.Κ. ΠΩΓΩΝΙΟΥ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
27/2/2021 17:30 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ
28/2/2021 16:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΑΡΓΑ – Γ.Ε. ΗΠΕΙΡΟΥ
Ρεπώ: ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΛΙΟΒΟΥΝΙΩΝ  

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

*** ΣΥΣΤΗΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  Ισχύει το άρθρο 5. της Προκήρυξης της Β’ Κατηγορίας.