Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019 – 2020

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
20/10/2019 13:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ – Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ 84 – 82
20/10/2019 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 63-57
20/10/2019 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) – Γ.Σ ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ 56 – 64
19/10/2019 18:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 96 – 38
ΡΕΠΩ : Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
27/10/2019 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ 68 – 58
27/10/2019 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ 67 – 96
26/10/2019 16:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) 43 – 44
27/10/2019 16:00 ΝΕΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 57 – 88
ΡΕΠΩ : Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
26/2/2020 14:45 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ – Γ.Σ ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ 87 – 82
3/11/2019 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 97 – 29
3/11/2019 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 59 – 69
3/11/2019 16:00 ΝΕΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ 60- 70
ΡΕΠΩ : Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
10/11/2019 14:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ 41 – 60
9/11/2019 18:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ 81 – 71
10/11/2019 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ 82 – 74
10/11/2019 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ 77 – 71
ΡΕΠΩ : Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ

 

 5η Αγωνιστική

Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
4/3/2020 15:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ 61 – 38
17/11/2019 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) 90 – 75
16/11/2019 16:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 86 – 90
24/11/2019 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Γ.Σ ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ 87 – 68
ΡΕΠΩ : ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

 

 6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
1/12/2019 11:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ 20-0(α.α)
1/12/2019 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ 77 – 85
1/12/2019 17:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ 39 – 93
1/12/2019 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Ε ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 76 – 77
ΡΕΠΩ : Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
29/3/2020 15:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ
8/12/2019 16:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ – Γ.Σ ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ 90 – 81
8/12/2019 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 63 – 56
8/12/2019 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 84 – 41
ΡΕΠΩ : Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β)

 

8η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
14/3/2020 12:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ
15/12/2019 21:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) – Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ 0- 20(α.α)
14/12/2019 18:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 74 – 69
15/12/2019 15:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Γ.Σ ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ 52 – 66
ΡΕΠΩ : Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ

 

9η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
22/12/2019 16:00 ΚΛ.ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 70 – 53
22/12/2019 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ 78 – 71
22/12/2019 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) 63 – 47
22/12/2019 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 75 – 84
ΡΕΠΩ : ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
22/3/2020 12:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ
12/1/2020 10:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ 64 – 61
12/1/2020 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) 72 – 65
12/1/2020 16:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 44 – 76
ΡΕΠΩ : Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ

 

 2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
21/3/2020 13:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
18/1/2020 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Γ.Σ ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ 62 – 66
19/1/2020 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 75 – 44
18/1/2020 18:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ 70 – 78
ΡΕΠΩ : Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
29/2/2020 14:15 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ 68 – 63
29/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ 54 – 97
15/2/2020 14:30 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) 57 – 36
1/3/2020 15:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ 94 – 76
ΡΕΠΩ : Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
28/3/2020 12:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
2/2/2020 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 67 – 73
2/2/2020 16:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) 94 – 81
2/2/2020 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 70 – 53
ΡΕΠΩ : Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
17/3/2020 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ
9/2/2020 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ 61 – 79
4/3/2020 16:30 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ 62 – 59
9/2/2020 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ 61 – 69
ΡΕΠΩ : ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
1/4/2020 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β)
16/2/2020 16:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ 97 – 95
16/2/2020 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 86 – 40
16/2/2020 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ 54 – 55
ΡΕΠΩ : Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

 

 7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
23/2/2020 12:30 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ 66 – 50
23/2/2020 14:30 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ 81 – 83
23/2/2020 18:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ 66 – 63
23/2/2020 16:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 43 – 68
ΡΕΠΩ : Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β)

 

8η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
8/3/2020 14:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ 93 – 83
8/3/2020 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) 74 – 40
8/3/2020 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 44 – 56
8/3/2020 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 69 – 65
ΡΕΠΩ : Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ

 

9η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
15/3/2020 16:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ο ΠΑΡΓΑΣ
15/3/2020 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ
15/3/2020 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(Β) – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
14/3/2020 18:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Γ.Σ ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ
ΡΕΠΩ : ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΠΑΞΩΝ

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

*** ΣΥΣΤΗΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  Ισχύει το άρθρο 5. της Προκήρυξης της A’ Κατηγορίας.

*** ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΙ ΟΡΟΙ :  Ισχύουν τα άρθρα 5 των Γενικών Διατάξεων ΕΣΚΑΒΔΕ και το άρθρο 10 της Προκήρυξης της A’ Κατηγορίας ΕΣΚΑΒΔΕ.