Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ B’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – A’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2020 – 2021

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
24/10/2020 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 73 – 60
25/10/2020 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 20-0(α.α)
24/10/2020 16:00 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 79 – 33
24/10/2020 15:30 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 46 – 63

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
1/11/2020 15:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ
1/11/2020 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ
1/11/2020 17:00 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
31/10/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
7/11/2020 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
8/11/2020 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ – ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ
7/11/2020 16:00 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
7/11/2020 18:00 ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
21/11/2020 17:00 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ
21/11/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ
22/11/2020 16:00 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
22/11/2020 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
29/11/2020 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
29/11/2020 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
28/11/2020 17:00 ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
29/11/2020 15:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 

 6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
5/12/2020 16:00 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ
6/12/2020 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
5/12/2020 18:00 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
5/12/2020 17:00 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ  – Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
13/12/2020 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ
12/12/2020 17:00 ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ
13/12/2020 15:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
13/12/2020 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
10/1/2021 16:00 ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ
10/1/2021 15:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ
9/1/2021 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
9/1/2021 17:00 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
17/1/2021 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
16/1/2021 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
16/1/2021 16:00 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ
16/1/2021 18:00 ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
23/1/2021 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ
23/1/2021 17:00 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ
23/1/2021 18:00 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
23/1/2021 16:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
30/1/2021 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ
30/1/2021 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
31/1/2021 17:00 ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
31/1/2021 15:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
13/2/2021 18:00 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ
13/2/2021 16:00 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ
14/2/2021 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
13/2/2021 17:00 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ  – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
20/2/2021 12:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
21/2/2021 17:00 ΓΥΜΝ. ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ
21/2/2021 15:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
20/2/2021 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ – ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
28/2/2021 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΑΡΤΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ
27/2/2021 17:00 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΑΓΟ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
27/2/2021 16:00 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
27/2/2021 18:00 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ

 

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

*** ΣΥΣΤΗΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  Ισχύει το άρθρο 5. της Προκήρυξης της B’ Κατηγορίας.