Α’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2019 – 2020

 

Α’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
20/10/2019 15:30 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 77 – 68
20/10/2019 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 67 – 77
19/10/2019 20:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. 54 – 79
20/10/2019 16:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 63 – 49
20/10/2019 14:30 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 63 – 50

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
26/10/2019 16:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. 59 – 58
27/10/2019 19:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.- ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 83 – 58
26/10/2019 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) 84 – 72
26/10/2019 16:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 44 – 50
24/11/2019 15:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
2/11/2019 14:30 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. 77 – 68
3/11/2019 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 65 – 64
2/11/2019 15:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 66 – 65
2/11/2019 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 76 – 64
2/11/2019 18:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 67 – 70

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
10/11/2019 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. 54 – 79
9/11/2019 16:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 71 – 65
9/11/2019 20:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) 74 – 80
9/11/2019 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 73 – 65
9/11/2019 17:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 70 – 62

 

 5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
17/11/2019 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
17/11/2019 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17/11/2019 17:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
16/11/2019 16:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.
17/11/2019 18:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
1/12/2019 17:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.
30/11/2019 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
30/11/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
23/11/2019 18:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
1/12/2019 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.

 

 7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
8/12/2019 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
7/12/2019 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)
7/12/2019 16:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ
7/12/2019 18:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7/12/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.  ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

 

8η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
14/12/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.
14/12/2019 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
14/12/2019 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
14/12/2019 20:00 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.
14/12/2019 16:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

9η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
22/12/2019 14:30 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
21/12/2019 16:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
21/12/2019 18:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)
21/12/2019 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
22/12/2019 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

Β’ ΓΥΡΟΣ

 

1η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
11/1/2020 16:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.
11/1/2020 18:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
11/1/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)
12/1/2020 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
11ή12/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

2η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
18ή19/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
18/1/2020 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.
18/1/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ
18/1/2020 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
19/1/2020 19:30 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

3η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
25/1/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.
26/1/2020 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
25/1/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)
26/1/2020 14:30 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
25/1/2020 18:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

4η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
1ή2/2/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ
2/2/2020 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
1/2/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1/2/2020 16:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
1/2/2020 18:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.

 

5η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
8/2/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.
8/2/2020 18:30 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
8/2/2020 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)
8/2/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
8/2/2020 12:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ- Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ

 

6η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
15ή16/2/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
16/2/2020 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
15/2/2020 16:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)
15/2/2020 16:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
15/2/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 

7η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
22/2/2020 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.
22/2/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
23/2/2020 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
23/2/2020 14:30 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
22/2/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.

 

8η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
7/3/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)
7/3/2020 16:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
7/3/2020 18:00 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
7/3/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8/3/2020 16:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

 

9η Αγωνιστική

Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκόρ
15/3/2020 14:00 NEO Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.
14ή15/3/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
14/3/2020 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
14/3/2020 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.
15/3/2020 14:30 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

 

 

***Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της Ε.Ο.Κ., σύμφωνα με το άρθρο 22 παρ. 9 του Ν. 4049/23.02.12

*** Τα Σωματεία είναι υπεύθυνα για τις άδειες διεξαγωγής αγώνα από την Περιφέρεια στην οποία ανήκουν.

*** ΣΥΣΤΗΜΑ  ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ :  Ισχύει το άρθρο 5. της Προκήρυξης της A’ Κατηγορίας.

*** ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΙ ΟΡΟΙ :  Ισχύουν τα άρθρα 5 των Γενικών Διατάξεων ΕΣΚΑΒΔΕ και το άρθρο 10 της Προκήρυξης της A’ Κατηγορίας ΕΣΚΑΒΔΕ.